#1 HOME STAGING – PODDASZE

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I HOME STAGING –

MOJA WIELKA STARA – NOWA PASJA!

 

PODDASZE

 

Mój Drugi Lepszy Połówkowy powiedział czas jakiś temu: Wiesz co? Jak ty tak uwielbiasz aranżować i projektować wnętrza, to może powinnaś w końcu zająć się tym zawodowo? Pójść na kurs? Nauczyć się, czego nie wiesz i zacząć się tym zajmować?

Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze – to jedna z najfajniejszych rad, jaką dał mój mąż i jaką postanowiłam zrealizować.

Moim pierwszym zleceniem była totalna odmiana mało używanego poddasza. Poddasze to było ciemne, stanowiło zbieraninę mebli, bibelotów i kolorów, wśród których dominowały żółcie i zielenie.

 

Klientka zażyczyła sobie, aby jej poddasze stało się:

a) sypialnią i garderobą w jednym

b) jasne i przestrzenne

c) takie, by chciało się w nim ciągle być

d) funkcjonalne

e) eko – najchętniej z palet

Budżet całościowy  nie mógł przekroczyć 5 tysięcy PLN (robocizna, materiały, dodatki). Trzeba było wszystko wyrzucić lub sprzedać, odmalować i zbudować mebelki. Ponadto kupić nowy materac na ogromne łóżko, oświetlenie na wszystkie części poddasza, wieszaki, koszyki itp – w końcu to garderoba w sypialni (albo sypialnia w garderobie:)).

I tak też się stało. Przy okazji nauczyłam się tego i owego na temat obróbki, pielęgnacji i malowania skrzynek oraz palet, co wcale nie jest takie proste ;-).

Wszystkie założenie Klientki zostały spełnione, a CO NAJWAŻNIEJSZE: obecnie – mimo, iż na poddasze trzeba wejść, pokonując 2 piętra – jest to ulubione pomieszczenie mojej Klientki i całej jej rodziny!

 

Tak było na początku:

projektowanie wnetrz_home staging_ikiki.pl

 

A tak jest po zmianie:

projektowanie wnetrz_home staging_ikiki.pl
projektowanie wnetrz_ikiki.pl
projektowanie wnetrz_ikiki.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tu zobaczycie proces, czyli jak to wszystko robiliśmy. Mam nadzieję, że się Wam spodobało tak, jak mojej pierwszej Klientce (zresztą jej tak się spodobało, że mam od niej kolejne zlecenia na pozostałe pomieszczenia! Część realizacji zobaczycie na innych podstronach).