#3 PROJEKTOWANIE WNĘTRZ: DOM

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ: DOM

 

Jest taki dom, który na obecną chwilę jest pusty.

Dom jest piękny: duży, w całości odświeżony, odmalowany. Ma wielki, piękny ogród! Można go kupić ( https://www.otodom.pl/oferta/elegancki-dom-z-ogrodem-aleksandrow-lodzki-lodz-ID3guvG.html#gallery-open[6]), a ja zostałam poproszona o jakieś koncepcje w różnych stylistykach dla ukazania potencjału tegoż wnętrza.

Takie projektowanie wnętrz, to czysta przyjemność, a pomysły mnożą się wraz z powstawianiem nowych koncepcji – bo każdy lubi i potrzebuje czego innego, by dobrze czuć się w swym domu. I trzeba umieć słuchać, aby stworzyć dla kogoś wnętrza, w jakich będzie mu naprawdę dobrze.

Oto mały posmak możliwości:

Na przykład parter w stylu modern & art. Tu zależało mi na doborze jednego wyraźnego koloru przewodniego oraz pięknych elementów ozdobnych (tapety, rzeźby, bardzo nowoczesne i proste meble, nieco połysku i struktur).projektowanie wnętrz_dom_ikiki.pl

soul of home_wnętrza z duszą_ikiki.plsoul of home_projektowanie wnętrz_ikiki.plsoul of home_projektowanie wnetrz_ikiki.pl

soul of home_projektowanie wnetrz_ikiki.pl

Albo, jakże modny teraz, styl skandynawski: ciepły, jasny, prosty, z drewnianymi elementami nawet na suficie, miękkimi poduchami i skandynawskim dywanem oraz tapetą w jadalni:

soul of home_projektowanie wnetrz_ikiki.pl

soul of home_projektowanie wnetrz_ikiki.plsoul of home_projektowanie wnetrz_ikiki.pl

soul of home_wnetrza z dusza_ikiki.pl

Wnętrza tego domu pozwalają na wspaniałe zagospodarowanie ich – są jasne i przestrzenne, dlatego można wręcz bawić się ustawieniami, nie wspominając o stylach. Bo tu każdy styl będzie wyglądał świetnie:).

Było bardzo miło zrobić kilka propozycji dla tych wnętrz i nie mogę doczekać się więcej!

ikiki.pl_koniczyna_bo nawet nie wieszka jaka masz sile_blog ikiki.pl